Oğullarını kız kıyafeti giymek için zorluyor mu? Megan Fox’un komşusundan ortalığı karıştıracak sözler

Amerikalı oyuncu Megan Fox’un oğullarını kız çocuklarına ait kıyafetler giymeye zorladığı iddia edildi. Daha önce bu konuyla gündeme gelen oyuncu ile 5 yıl öne aynı sitede yaşayan komşusu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu konuyu bir kez daha gündeme getirdi.

“TAM ANLAMIYLA ÇOCUK İSTİSMARI”

Yaklaşık 5 yıl önce Fox ile aynı sitede yaşayan Twitter kullanıcısı Robby Starbuck , Fox’un oğullarını kız çocuklarına ait kıyafetler giymeye zorlandığını iddia etti. Çocukların bu durum karşısında krize girdiklerini ve bakıcılarının çocukları teselli etmeye çalıştığını iddia eden Starbuck “Bu tam anlamıyla çocuk istismarıdır. Onlar için dua edin” dedi.

Starbuck, çocukların erkek çocuklarının giysilerini giyme arzusunu açıkça dile getirdiklerini de belirtti. Kendisi, daha sonra Tennessee’ye taşındığını ve bu hafta çocukların fotoğrafını görünce bu durum karşısında oldukça üzgün olduğunu söyledi. Bu durum, Megan Fox’un çocuklarına yönelik ebeveynlik yöntemlerine dair tartışmaları yeniden alevlendirdi. Ünlü oyuncu ise hakkındaki iddia karşısında sessizliğini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir