Need for Speed Unbound Volume 3 Güncellemesi Geliyor!

Mücadeleci yarış tipleri, bol tecrübe puanı kazandıran etkinlikler ve daha fazlası Need for Speed Unbound Volume 3 ile birlikte geliyor!

Arkadaşlarınızla birlikte yarışlara katılabileceğiniz yepyeni oyun modları ve kozmetik eklentilerle birlikte Need for Speed Unbound Volume 3 güncellemesi, oyuncuları Lakeshore’da fırtına gibi esmeye davet ediyor.

Electronic Arts’ın hıza doymayan son yarış efsanesi Need for Speed Unbound’a ikinci büyük güncelleme geliyor. Oyuncuların birlikte katılabileceği bir dizi mücadele ve yeni tecrübe puanı kazanım yolları içeren Need for Speed Unbound Volume 3, 20 Haziran’da bedava olarak sunulacak!

Need for Speed Unbound Volume 3 güncellemesi ile birlikte yeni yarışlar, çalma listeleri, tecrübe puanı kazandıran günlük ve haftalık yeni mücadeleler, kozmetik eklentiler, modifiye imkanları ve Geleceğe Dönüş’ün efsanevi aracı 1981 model DMC Delorean gibi yeni araçlar oyuncularla buluşacak.

Need for Speed Unbound Volume 3 fragmanını hemen izlemek için bu adresi inceleyebilirsiniz.

Yeni güncellemede oyuncular bir araya gelerek Linkups modunda, beceri isteyen gösteri yarışlarına katılabilecekler. Bu mücadelelerin sonunda da DMC Delorean gibi büyük ödüllerin kapıları aralanacak. Volume 3 güncellemesiyle aynı zamanda Speed Pass özelliği de geliyor: Lakeshore’daki etkinliklerden ödül kazanmanın yepyeni bir yolu!

Volume 3 güncellemesi ile birlikte Need for Speed Unbound’a gelen yenilikler şu şekilde:

  • Speed Pass: Oyunu oynayarak kazanabileceğiniz bedava modifikasyonlar için düzenlenmiş olan yeni bir ilerleme sistemi. Tam 75 basamaklı bir içerik paketi olarak sunulan bu özellik yeni kıyafetler, sürüş efektleri, neon ışıklar, çıkartmalar ve daha fazlasını içerecek. Çeşitli mücadeleleri tamamlayıp tecrübe puanı kazanarak, 2014 model Efsanevi Özel Üretim SRT Viper gibi muhteşem hediyeler kazanabileceksiniz.
     

  • Linkups: Seba Kayak Merkezi ve Taş Ocağı gibi yedi farklı mekanda geçecek olan, zorlu, akrobatik sürüş teknikleri isteyen yeni mücadelelerde arkadaşlarınızla bir araya gelip zamana karşı yarışabileceksiniz. 12 Linkup etkinliğini birden tamamladığınızda ise yeni DMC Delorean sizin olacak.
     

  • Daha Fazla Yarış Tipi: 29 yeni Günlük Mücadele ve 13 farklı setten oluşan Haftalık Mücadele ile toplamda birbirinden farklı 68 tip yarışta rakiplerinizle mücadele edebilecek ve tonla tecrübe puanı toplayabileceksiniz. Oyuncular aynı zamanda yeni Sohbet Tekeri ile Lakeshore topluluğuyla daha kolay iletişime geçebilecekler.
     

  • Oyun İçi Alışveriş: Oyunda yer alan sanal dükkandan*, içinde yeni arabalar, kozmetik eklentiler, sürüş efektleri ve daha fazlasını barındıran içerik paketleri satın alabileceksiniz. Bunların arasında; Robojets temalı eklentiler ve 2022 model Mazda RX-7 Spirit gibi muazzam bir araç sunan Robojets Swag Paketi, 2015 model Efsanevi Özel Üretim Ford Mustang GT ve 10 seviye Speed Pass artış desteği bulunan Ford Mustang GT Efsanevi Özel Üretim Paketi ve Volvo 242 DL (1975), Volkswagen Golf GTI Clubsport E (2016) ve de Mitsubishi Lancer Evolution X (2008) Epik Özel Üretim araçlarının bulunduğu Volume 3 Özel Üretim Paketleri bulunuyor.

Need for Speed Unbound yeni nesil teknolojilerin tümünü destekleyen, 4K çözünürlükte 60 FPS hız sunan ilk NFS oyunu olma ünvanını da barındırıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir